O nas

PRO-CNC jest firmą projektującą i produkującą maszyny sadownicze jak i inne maszyny wykorzystywane w przemyśle sadowniczym, winnicowym. Wieloletnie doświadczenie w przemyśle produkcyjnym pozwoliło nam na poznanie najnowszych technologii produkcji innowacyjnych maszyn.

Firma PRO-CNC współpracuje z gospodarstwami poznając najnowsze potrzeby rynku. Działalnością firmy jest produkcja maszyn sadowniczych głównie do redukcji kosztów produkcyjnych, kombajnów, maszyn pielęgnacyjnych nasadzenia oraz pielęgnujących glebę. Realizujemy nietypowe zamówienia jak również produkujemy seryjnie.  Zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę klienta, zakład jest wyposażony w nowoczesne i zautomatyzowane urządzenia i linie produkcyjne na naszym zakładzie.

Dla nas najważniejsza jest jakość i sprawność produkowanych maszyn. Szukamy nowoczesnych rozwiązań technologicznych które pomagają optymalizować produkcje i budować nowe maszyny na Europejskim poziomie. Dla tego dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma rozwijała się dynamicznie w branży produkcyjnej maszyn specjalistycznych.

 MEDIA O NAS:

Pro-Cnc Przemysława Otulaka z Belska Dużego produkuje unikatowe maszyny. Firma wychodzi na przeciw rosnącym kosztom produkcji w sadownictwie | Echo Dnia Radomskie

Cięcie mechaniczne w sadzie | Listwa PRO-CNC . Wygraj listwę do cięcia swojego sadu – KONKURS ! – Kobieta w sadzie

Pro-Cnc na TSW 2022 – belskduzy24.pl – niezależny portal informacyjny mieszkańców gminy Belsk Duży

Listwa do cięcia drzew PRO-CNC. Jak działa, jak tnie, jak ją wygrać ? – sadownictwo.com.pl

Kombajn Kombajn do zbioru jabłek przemysłowych Pro-Cnc Easy-Picker – foto #821477 – Galeria rolnicza agrofoto